תקנון שימוש

תקנון אתר קלוזט סיסטמס – ארונות במבחר מידות מבית דלקוב

אנחנו מודים לך על כך שבחרת לרכוש ב- קלוזט סיסטמס  ארון הזזה איכותי אשר ישרת אותך נאמנה לזמן רב, יורכב על פי הדרישות והצרכים שלך ויהווה תוספת מרהיבה לחייך. אנחנו מזמינים אותך לעיין בתקנון השירות שלנו או ליצור אתנו קשר כדי להבין את היתרונות הרבים של רכישת ארון הזזה דרכינו ואת תנאי הרכישה שאליהם אנחנו מתחייבים. נשמח לענות על שאלות נוספות בנוגע לתנאי השירות שלנו, המוצרים אותם אנו מציעים ותקנון השימוש באתר באמצעות מענה טלפוני או דואר אלקטרוני. השימוש באתר קלוזט סיסטמס וכל רכישה אשר מתבצעת דרכו נעשים תחת התנאים המפורטים במסמך זה וביצוע עסקה מהווה הסכמה אליהם. חברת קלוזט סיסטמס אינה נושאת באחריות על שגיאות כתיב או לשון בתקנון אשר מנוסח בגוף זכר אך פונה לשני המינים.

כל משתמש באתר, יכונה במסמך זה "קונה", מסכים לתנאי האתר המוצגים במסמך זה ויתנהל בתוך גבולותיהם. חברת קלוזט סיסטמס רשאית לשנות את התקנון ותנאי העסקאות בכל זמן וללא הודעה מראש בנוגע לעסקאות עתידיות. כל עוד לא נעשתה עבירה מטעמה על אחד מהסעיפים של הסכם זה לא תהיה לאף "קונה" באתר טענה או תביעה נגד בעלי האתר, מפעיליו או כל אדם אחר מטעם חברת קלוזט סיסטמס וחברת דלקוב ארונות.

השם קלוזט סיסטמס הינו מותג אשר משווק דלתות של חברת דלקוב ארונות הנחשבת לאחת מהחברות המובילות בענף כבר מעל לעשרים וחמש שנים. ייצור ארונות ההזזה אשר משווקים באתר ופיקוח על ייצורם מתבצעים במפעלים הרשמיים של חברת דלקוב ארונות אשר ממוקמים באזור התעשייה הצפוני של לוד, רחוב היוצרים מספר 7. הארונות המוצעים לאתר מאוחסנים במפעל וניתן להגיע ולהתרשם מתהליכי הייצור ומהארונות עצמם במיקום המפעל ובתיאום מראש.

מידות ארון ההזזה לפני ולאחר ייצורו

במהלך רכישת ארונות הזזה באתר, ה"קונה" נדרש להכניס את מידות הארון בו יש לו צורך. אף על פי שחברת קלוזט סיסטמס מציעה סיוע וליווי, האחריות המלאה על הבנה של הצרכים והכנסת המידות המתאימות נמצאת לחלוטין תחת אחריותו של ה"קונה". ארונות ההזזה אשר מיוצרים על פי מידות מוזמנות מראש לא יתקבלו בחזרה במידה ואינם מתאימים ובמקרים בהם אין לך ביטחון מלא בצרכים שלך, אנחנו מזמינים אותך ליצור איתנו קשר לייעוץ. להבהרה, המידות אשר הוזנו באתר או ניתנו טלפונית יהיו המידות הקובעות לארון ההזזה אשר הוזמן וחברת קלוזט סיסטמס לא תישא באחריות על מידות לא נכונות.

עם ביצוע ההזמנה באתר מתחיל תהליך הייצור של ארון ההזזה הייחודי שהזמין ה"קונה". מסיבה זו, רכישה באתר מהווה הסכמה של ה"קונה" על וויתור הזכויות שאותן מקנה לו תקנון הגנת הצרכן בנוגע לביטולי עסקאות, שינוי עסקאות ומדיניות של ביטולים או החזרים. ביטול מתאפשר רק במידה ונעשתה פנייה טלפונית למרכז הבקרה בתוך 48 שעות מרגע ביצוע ההזמנה על ידי הלקוח ובהצגת מספר הזמנה ופרטי הרכישה המלאים. לאחר תקופת זמן זו, ה"קונה" מאשר כי אינו זכאי לדרישה לביטולים, החזרים, החלפות או פיצויים מחברת קלוזט סיסטמס, חברת דלקוב ארונות ועובדיהן. במקרים בהם ישנן דרישות מיוחדות ניתן לפנות לוועדת חריגים המוסמכת להחזיר ללקוח, במקרה שתראה למתאים, עד לכ-75% אחוזים מסכום העסקה הכולל.

התחייבות לאספקה של עד 45 ימי עסקים

חברת קלוזט סיסטמס מתחייבת לאספקה מלאה של כל המוצרים המוצעים באתר בתקופה של עד 45 ימי עסקים. ארבעים וחמישה ימי העסקים מתחילים להיספר מרגע האישור הסופי על עסקת האשראי ואינם נספרים במהלך שבתות, חגים, שביתות במשק, מועדי ישראל וכדומה. חברת קלוזט סיסטמס מתחייבת לאפשר לכל "קונה" אשר לא קיבל את המוצר בתוך תקופת הזמן הנקובה לבטל את ההזמנה ולקבל החזר כספי מלא. דרישות לקבלת החזר ייבחנו על החברה ויינתנו במידה ולא היו גורמים הנמצאים מחוץ לאחריות חברת קלוזט סיסטמס אשר גרמו לחברה לחרוג מההתחייבות לאספקה בתוך 45 ימי עסקים.

אספקה והתקנה ללא כל עלות נוספת

חברת קלוזט סיסטמס מציעה לכל הרוכשים באתר ליהנות מהתקנה ואספקה ללא כל עלות נוספות של ארונות ההזזה בכתובת שהוכנסה על ידי ה"קונה" בעמוד ההזמנה באתר או בכתובת אשר ניתנה על ידי הלקוח במהלך שיחה טלפונית עם נציגי השירות של חברת קלוזט סיסטמס. חברת קלוזט סיסטמס מספקת את הובלת ארון ההזזה ללא כל עלות נוספת כל עוד היעד נמצא במרחק של עד לכ-50 קילומטרים מלוד. כדי לברר על עלויות הובלה ליעדים הנמצאים במרחק הגדול מזה יש ליצור קשר טלפוני עם המוקד. חברת CScloset אינה אחראית במקרים בהם ה"קונה" לא היה מודע לכך שאינו נמצא במרחק המתאים וכעת עליו לשלם עלויות הובלה ודבר זה לא יתקבל כעילה לביטול עסקה אלא על פי הדרישות לביטול עסקה אשר פורטו במסמך זה.

מועד ההתקנה המדויק יתואם עם ה"קונה" בשיחת טלפון או בהודעת דואר אלקטרוני על ידי נציגי שירות הלקוחות של CScloset. תיאום מועד קבלת הארון יתבצע בתוך תקופת האספקה של 45 ימי העסקים ובמידה וה"קונה" אינו מסוגל לקבל את הארון במועד שנקבע, מועד האספקה יידחה וייקבע מחדש. במקרים שבהם מועד ההובלה נדחה עקב דרישה של ה"קונה", חברת CScloset אינה מחויבת לעמוד בהתחייבות שלה לאספקה בתוך 45 ימי עסקים וללקוח לא תהיה זכות לבטל את העסקה או לדרוש החזרים או שינויים מכל סוג.

אחריות של חמש שנים על המוצרים הנרכשים דרך האתר

המוצרים הנרכשים דרך האתר מגיעים עם אחריות התקפה ל8 שנים מיום קבלת המוצר על ידי הלקוח. כפי שארונות ההזזה מיוצרים על ידי חברת דלקוב ארונות, שירותי האחריות במהלך חמש השנים מרגע אספקת ארון ההזזה יסופקו בתיאום ומול מחלקת השירות של חברת דלקוב ארונות. ניתן ליצור קשר עם מחלקת השירות של חברת דלקוב בטלפון 08-9201397, לקבל פרטים נוספים בנוגע לזכויות שהאחריות מקנה ל"קונה" ולמימושה.

המידע המוצג בדפי המוצרים

התמונות המוצגות בדפי המוצרים יכולות להיות שונות מהמראה של ארונות ההזזה במציאות וה"קונה" לוקח על עצמו את האחריות להבדלים הנובעים מתאורה בזמן הצילום וכדומה. לתיאור נוסף של המוצרים המוצעים באתר ניתן ליצור קשר טלפוני עם מחלקת המכירות או לתאם הגעה למפעלי הייצור של דלקוב ארונות. חברת CScloset מתחייבת על אמינות המידע המוצג לצד הארונות המוצעים באתר למרבית מידות, צבע, סוג חומר, תכולת הארון ומחיר. חברת קלוזט סיסטמס אינה נושאת באחריות במקרים של טעויות אנוש אשר גרמו לכך שהמידע אשר הוצג לצד ארון באתר הינו שגוי ובמקרה שה-"קונה" מצא טעות לפני, במהלך או אחרי ביצוע ההזמנה באחריותו להתריע על כך לחברת קלוזט סיסטמס. ועדת חריגים מטפלת בפניות מסוג זה ותחליט אם מגיעים ל"קונה" פיצויים, החזרים או זכויות לביטול העסקה.

התשלום באתר קלוזט סיסטמס נעשה באמצעות מערכת מאובטחת במנגנון SSL אשר מצפינה את המידע האישי שלך ומוחקת כל זכר ממנו ברגע סיום העסקה. לאחר אישור ביצוע העסקה מחברת האשראי ואישור של ה"קונה" על הרכישה, ייקבע מועד האספקה בשיחת טלפון או הודעת דואר אלקטרוני.

אנחנו מודים לך על הבחירה בארונות ההזזה שלנו ולוקחים את ההתחייבות שלנו לארונות איכותיים ואסתטיים במחירים שפויים ברצינות. אנחנו מזמינים אותך למצוא את הארון האידיאלי עבורך באתר או ליצור איתנו קשר טלפוני לפרטים נוספים וסיוע.